ממוקד

הבית של הקבלנים

חזרה לכתבות ומדורים

סקירת עבודות שיפוצים במלון נוף
סקירה ראשונית של חלק מעבודות השיפוצים המתבצעות במלון נוף על ידי הקבלן אבי גוטליב
מלון נוף בחיפה

למלון נוף הותיק שעל רכס הכרמל החיפאי יש מפעילה חדשה (אפריקה ישראל תיירות ונופש) והוא עובר שיפוצים חלקיים. יצאתי לסקר את העבודות מטעם קבלן שיפוצים מהאתר - אבי גוטליב - המבצע חלק מהשיפוץ במקום.

העבודות המתבצעות במלון - בשלבים הראשונים - כוללות בין השאר שיפוץ כללי של לובי המלון, שיפוץ כללי של מספר קומות במלון, חלוקה מחדש של חללים שונים, שיפוץ מבואות - שטח היציאה מהמעלית ועוד.

בתמונה למטה: אחת הקומות במלון תחת שיפוץ. כאמור, חלק מהקומות עוברות שיפוץ מהיסוד - שזה אומר גם מערכות אינסטלציה חדשות בכל החדרים, שיפוץ כללי של חדרי האמבט\מקלחת ואו במקרים מסוימים בנייה מחדש שלהם, חיווט חשמל חדש, תוספות של סינרי גבס, צבע, כל ריהוט הפנים וכולה.

מלון נוף - קומה תחת שיפוץ

צריך לקחת בחשבון ששיפוץ כזה כולל עשרות בעלי מקצע שונים וקבלנים שונים. זה לא קבלן אחד שמבצע הכל. יש מערכות מיזוג אוויר, יש מערכות טלפוניה וטלוויזיה, יש מערכות כיבוי אש וספרינקלרים, יש פרקטים חדשים ועבודות נגרות. עם כל אלו צריך לתמרן קבלן השיפוצים ולדעת את מי להביא מתי. למשל - אפשר לבנות את הקונסטרוקציה של הגבס אבל אי אפשר לסגור ולעשות גמר וצבע עד שכל בעלי המקצוע האחרים סיימו את עבודתם - העברת צנרת - חשמל, מים... זה תמרון.

בתמונה למטה: אחד החדרים במלון שעובר שיפוץ - הנמכת תקרה מגבס, חדר אמבט חדש כולל כלים סניטרים חדשים וקרמיקה.

מלון נוף - שיפוץ חדר

בתמונה למטה: חלוקה מחדש של שטח באחת הקומות של המלון ע"י מחיצות גבס. בתום החלוקה יתקבלו מספר חדרים מוגמרים כבתיאור של החדר למעלה. בחלוקה כזאת צריך להקפיד על בידוד אקוסטי יעיל ולכן הקירות ימולאו בצמר זכוכית המיועד למטרה זו.

מלון נוף - בניית מחיצות גבס

בתמונה למטה: לובי המלון, הצד שקרוב לטיילת לואי, רחוב יפה נוף.

העבודות המבוצעות בשלב זה הן פירוק רצפת בטון עבור בטון מוחלק עתידי, סגירת חלל מדרגות, יצירת רמפה מקומת הלובי אל הבמה שרואים בתמונה. בשלבים מאוחרים יותר - התקרות והעמודים יקבלו חיפוי גבס חדש.

מלון נוף - שיפוץ לובי המלון

בתמונה למטה: לובי המלון.

מעל רצפת הבטון המקורית של הלובי היתה יציקה נוספת של שני מפלסים, האחד של 5 ס"מ והשני 10 ס"מ, הרצפה פורקה כדי ליצור משטח אחיד. עוד עבודות שיבוצעו - בניית בר, עבודות גבס שונות כולל תקרה יחודית שאביא לכם בעתיד.

החלק הימני של התמונה - הרמפה והבמה מהתמונה שלמעלה.

מלון נוף - לובי המלון

כאמור זוהי תחילת עבודה וסקירה ראשונית של הפרויקט, אביא לכם סקירות נוספות עם התקדמות העבודה.

צפו בתמונות נוספות מתחילת הפרויקט.

קבלנים המעוניינים בסקירה וצילום פרויקט שלהם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס צילום ממוקד .

פרסום תגובה חדשה

עצות לעריכה

שאלת אבטחה
בכדי למנוע מרובוטים להגיש את הטופס, אנא ענו על השאלה:
1 + 1 =
נא לרשום את התשובה לבעיה. למשל יש לרשום 14 אם השאלה היא 7+7.