ממוקד

הבית של הקבלנים

חזרה לכתבות ומדורים

שיפוץ דירה בחיפה - הריסת מטבח וחדר אמבט
שיפוץ דירת שני חדרים בחיפה הכולל החלפת מטבח, חידוש חדר אמבטיה, החלפת דלתות, התקנת פרקטים ועוד..
שיפוץ דירה בחיפה - הריסת מטבח

אנחנו משפצים דירת שני חדרים בחיפה. השיפוץ כולל החלפת המטבח הישן, חידוש חדר האמבט - שניהם כנראה המקוריים מלפני 50 + שנים. הדירה שופצה חלקית לפני שקנינו אותה, ריצפו חלק ממנה שהיה הרוס לגמרי, עשו תיקונים בקירות וצבע. אנחנו ממשיכים את השיפוץ. כמובן שנחליף את כל מערכת החשמל בבית ונחדש צנרת בחדר האמבט.

צפו בוידאו המראה את הדירה בפעם הראשונה - לפני תחילת ההריסות:

בתמונה למעלה: המטבח לאחר שהורדנו את הארונות והכיור. נתקין מטבח חדש הכולל ארונות בחלק התחתון עם שיש וכיור. תנור בילד-אין וכיריים. ארונות עליונים עם מדפים. משהו נחמד, לא יקר מדי ובוודאי שלא הכי זול.

החלפנו דלת כניסה לדלת חדשה בסגנון רב בריח. נתקין פרקטים בחדרים ובמרפסת, נחליף את הדלתות שרואים כאשר נכנסים לבית (דלת חדר ממול לכניסה, דלת חדר אמבט, דלת שירותים, דלת חדר מימין ובמקום דלת למטבח - עושים רק משקוף עם הלבשה כמו שאר הדלתות - מי שיכנס מבעד הדלת - יראה הכל חדש.

בתמונה למטה - חדר האמבט לפני - בגווני תכלת וכחול :)

שיפוץ דירה בחיפה - חדר אמבט לפני

את חדר האמבט מחדשים לחלוטין - נחליף צנרת מים חמים וקרים, נכניס אמבטיה חדשה של 160 ס"מ, כיור עם ארונית (עוד לא סגורים איזה - אולי ארונית "צפה" - נראה), הכנה למכונת כביסה, מערכת ניקוזים חדשה, ברזים חדשים - ריצוף וחיפוי חדשים. הכל קומפלט שלא יהיו בעיות ב 20 שנים הבאות ! רוצים שקט :)

בתמונה למטה: חדר האמבט לאחר קילוף הקרמיקה והטיח שהדביק אותה, הוצאת האמבטיה והכיור.

שיפוץ דירה בחיפה - הריסת חדר אמבט - אחרי

ניתן לצפות בסרטון המראה את פירוק המטבח הישן - ארונות הקיר הם בעצם יחידה אחת שתלויה על 4 תופסנים, קל מאוד להוריד את זה מהקיר. לאחר שמפרקים את הדלתות, החלק התחתון יוצא כמעט בשלמותו. את השיש שוברים עם פטיש ואת הקרמיקה מקלפים עם פטישון.

מוזמנים להצטרף לערוץ היוטיוב לקבלת סרטונים נוספים עד גמר השיפוץ בדירה. לחצו כאן.

פרסום תגובה חדשה

עצות לעריכה

שאלת אבטחה
בכדי למנוע מרובוטים להגיש את הטופס, אנא ענו על השאלה:
14 + 6 =
נא לרשום את התשובה לבעיה. למשל יש לרשום 14 אם השאלה היא 7+7.