ממוקד

הבית של הקבלנים

חזרה לכתבות ומדורים

שיפוץ דירה בחיפה - סוף פרויקט
שיפוץ דירת שני חדרים בשכונת הדר בחיפה. הדירה יצאה בובה והושכרה לאדם הראשון שראה אותה :)
שיפוץ דירה בחיפה - סוף פרויקט

סיום פרויקט שיפוצים של נכס בחיפה, שכונת הדר המיועד להשכרה. הנכס בן שני חדרים, מטבח, מרפסת, חדר אמבטיה ושירותים בנפרד. ניתן לצפות בסרטון וידאו המראה את הדירה לאחר השיפוץ.

בתמונה למעלה, מבט אל המטבח ממסדרון הכניסה לבית. אבזרנו את המטבחון עם מקרר, תנור בילט אין וכיריים. כמובן שאם כבר אז כבר - הכנסנו שולחן קטן ושני כסאות, קצת תמונות וקישוטים, מנורה קטנה שנותנת אור חמים והרגשה טובה של בית.

מבט נוסף למטבח מצד המרפסת

בתמונה למעלה: מבט נוסף למטבח מצד המרפסת. היתה קיימת דלת כניסה למטבח אבל הורדנו אותה ושמנו במקום משקוף מעבר מאותה משפחה של כל הדלתות שהחלפנו. השולחן הקטן שמצד ימין יכול להתקפל ולהיות במצב סגור - ניתן במקום לשים שולחן אוכל גדול יותר במרפסת.

מבט לאחד החדרים בדירה - סלון

בתמונה למעלה:  אחד החדרים בבית אשר ישמש כסלון. התקנו פרקטים בשני החדרים והמרפסת כי זה יותר מהיר וקצת יותר זול מלרצף את כל הבית מחדש. החלפנו את כל המפסקים והשקעים, תלינו אביזרי תאורה חדשים וקצת תמונות ווילונות, שוב - כדי שבן אדם שנכנס ירגיש בית ולא ארבע קירות לבנים.


מבט לחדר מקלחת מתוך המטבח

בתמונה למעלה: מבט לחדר האמבטיה ממסדרון הכניסה. כל מערכת המים בבית חודשה - כולל כל נקודות המים בקירות, צנרת ומחלקים מרכזים. ריצפנו את החדר עם ריצוף דמוי פרקט בגוונים של אפור ואת הקירות חיפינו באריחים 30 על 60 בצבע לבן. ניטרלי ויפה. כמובן שהחלפנו את האמבטיה עצמה וכל הברזים, התקנו ארונית צפה עם כיור שטיפת ידיים ואפילו יש ניקוז, מים וחשמל מוכנים למכונת הכביסה.כל מערכת הניקוזים וביובים בדירה חודשו גם הם.

מבט לחדר בדירה - חדר השינה

בתמונה למעלה: מבט לחדר השני בדירה אשר ישמש כחדר שינה - גם כאן פרקט חדש, דלת אביזרי תאורה וקישוטים. השוכר ביקש ארון ומזגן אז אנחנו כבעלי בית טובים שרוצים שהשוכר יהנה, ישמור על הנכס וישאר כמה שנים - התקנו עבורו גם את אלה.

היה תענוג לשפץ וכיף לראות את התוצאות :)

פרסום תגובה חדשה

עצות לעריכה

שאלת אבטחה
בכדי למנוע מרובוטים להגיש את הטופס, אנא ענו על השאלה:
18 + 0 =
נא לרשום את התשובה לבעיה. למשל יש לרשום 14 אם השאלה היא 7+7.