ממוקד

הבית של הקבלנים

ממוקד בלוגים

אביזרי גוויס לקופסת אופיס

עשיתי הכנה לחשמל במשרדים. הדרישה היתה 3 קופסאות אופיס - 4 מקומות ושקעי גוויס מודולרים. להלן תמונה של קופסת אופיס לגבס מותקנת במקום - הקופסא פתוחה ללא חיבורי חשמל מכיוון שזה יבוצע על ידי חשמלאי מוסמך ואת הבזק יתקין טכנאי בזק.

קופסת אופיס ארבעה מקומות

קבלנים חברי האתר וקבלנים בכלל.

בחודשים האחרונים ובשבועות האחרונים בפרט אני מקבל טלפונים מקבלנים שמעוניינים להיות קבלנים רשומים שקבלו הצעות לקבלת קבלן רשום בקלות על סמך מספר המלצות ותשלום.....

נציג/ה מכירות של חברה כזו או אחרת אמר להם לכאורה שתמורת תשלום איקס אין בעיה שיוכל להיות קבלן רשום...

כל שהקבלן יצטרך זה כמובן תשלום ומספר המלצות ותוך פרק זמן קצר הוא יהיה קבלן רשום. רוב השיחה מתנהלת סביב התשלום, תנאי התשלום ואמצעי התשלום... אז עצרו לרגע, לפני שתעשו טעות.

חיבור פרופילים מפח

כשמחברים את המסלול לניצב רצוי לדאוג שהבורג יהיה בדיוק באמצע. החיבור יעשה עם בורג פח-פח עם ראש קודח ותמיד תעבדו עם פלס מגנטי.

חיבור ניצב ומסלול עם בורג פח פח קודח

איך לחתוך ניצב לגבס

שלום :)

זה וידאו הדגמה בלבד - אני מבקש שתעבדו עם כפפות מכיוון שניצבים ומסלולים לגבס מאוד חדים ואפשר להחתך בקלות. על כל ניצב או מסלול לגבס יש קו-קווים \ נקודות סימון שאפשרות חיתוך מדויק וישר.

 

 

ברכות לקבלני השיפוצים הרשומים החדשים.

בימים אלו מתקבלים ציוני מבחני ההשלמה של קבלנים שנבחנו (בענף השיפוצים-131) ביולי אוגוסט במבחני התמ"ת לקבלת רישיון הקבלן רשום. הקבלנים שעברו את כל המבחנים הם: טל שלמה (דני), רפי שיטרית, רפי ביתן, שלומי סרגוסטי, מאיר לוי (אם אנד אם), מאיר לוי (מאיר לוי הנדסה בניה וגמר) ושרון אום. ברכות לכל אחד ואחד מכם.

להזכירכם, כרגע לא מתקיימים מבחנים לענפי משנה בכל הענפים, מועד חידוש המבחנים אינו ברור, בענפי המשנה השונים פרט לשיפוצים (כגון אינסטלציה, קונסטרוקציה, פיתוח חצרות ועוד) לא מתקיימים מבחנים מאז אוגוסט 2008 ללא הסבר. באופק לא נראה חידוש של מבחנים אלו.

מבחני קבלן רשום

בימים האחרונים קיבלו נבחני המחזור האחרון בענף 131 שיפוצים (מחזור אפריל מאי), את ציוניהם, לחלקכם אלו שנותרו להם מבחני השלמה ניתנו זימונים למבחני ההשלמה, בדקו  היכן אתם עומדים ביחס לנושא זה כי המבחנים הולכים להיערך חלקם בסוף יולי וחלקם בתחילת אוגוסט.

לקבלנים הממתינים למבחנים המלאים אמליץ שוב ליצור קשר עם רשם הקבלנים (משרד הבינוי והשיכון) על מנת לקבל את מועדי המבחנים כבר לחודשים הקרובים.

הכנת קיר חיצוני לשליכט צבעוני

בהמשך לכתבות שלי על שליכט צבעוני לקיר חיצוני רציתי להראות לכם איך זה היה נראה לפני. ניקוי הקיר עם גרניק ולחץ מים עושה את העבודה של ניקוי שכבות הצבע שמתקלף והטיח הרופף. אסור שלחץ המים במכשיר יהיה גבוה יותר מידי, אתם רוצים לקלף לא לפורר את הקיר.

פתיחת החריצים בקיר עד שאין יותר חומר רופף

שיטה טובה לייבוש מברשות ורולרים

הראש הרומני ממציא לנו פטנטים !

בגמר השימוש במברשות הצבע ורולרים למינהם יש לשטוף ביסודייות ולתלות לייבוש. טיפול נכון במברשות יספק איכות עבודה טובה יותר מפני שלא יהיו גושים או חלקי צבע על המברשת וכך גם המברשות יאריכו חיים.

מברשת צבע ורולר תלויים לייבוש

שליכט צבעוני לקיר חיצוני

עוד מספר תמונות בהמשך לכתבה שלי על שליכט צבעוני.

עכשיו רק נשאר לסיים את עבודות האלומיניום והחלפת הסורגים.

עוד מבט על הבית מהצד - יצא לי טוב השליכט

גינות והאפשרויות

לגינה לא תמיד נותנים את המקום הראוי וחבל כי אין דבר יותר נחמד מלהכנס לבית שהכל פורח מסביב, שהצמחייה פראית והכל שקט. מה שעוד יותר צריך לשים עליו דגש  - העלות הכספית - כאשר הדברים הברורים מאליו הם שככל שהשטח גדול יותר כנראה נשלם יותר. הנה כמה אפשרויות עם יתרונות וחסרונות לכל אחת.דשא ירוק זה כיף גדול ולפעמים פרחים באים להגיד שלום

הגינה הקלאסית - דשא.

אין ספק שדשא אמיתי בשיא הדרו הוא דבר מעולה. הריח של הדשא אחרי הגשם והאפשרות לפרוש שמיכה ולשבת עליו לזה אין תחליף אבל הדברים הפחות טובים הם שדשא צריך הרבה מים ואין לנו הרבה במדינה (מים זה גם כסף). אם אתם חייבים דשא, לפחות תשקלו דשא סינטטי ואם בחרתם דשא רגיל לפחות שיהיה עם השקייה אוטומטית מתוקצבת לפי הצרכים. אם אתם אלרגים - דשא יכול לגרד מאד וגם מביא איתו המון בעלי חיים לא רצויים.